نتایج جستجو برای عبارت :

در مقابلشان بایستید!

در دیدار اساتید: آمریکاییها «فشار» برایشان راهبرد است؛ یک تاکتیک هم دارند به اسم مذاکره/ فشار می آورند تا طرف خسته شود و بعد میگویند حالا مذاکره کنیم. این مذاکره مکمل فشار است و برای آن است که محصول فشارها نقد شود/ راه مقابله هم این است که طرف مقابلشان، از ابزار فشار خود استفاده کند تا فشار را کم کند. اما اگر فریب دعوت به مذاکره را بخورد و بگوید پس احتیاجی به استفاده از اهرمهای فشار من نیست، آنوقت لغزیده و رفته و این یعنی باخت قطعی.
به خودتان اجازه ندهید عامل مخرب تلاشهای خودتان در زندگی باشید!شما تنها یکبار زندگی می کنید.بنابراین ازآن لذت ببرید.
دعوت ما برای شما روشن است:"در مقابل آنها بایستید!"ومنظورمان اشخاص وموضوعات نیست_بلکه منظور ما افکار نامعقول و واکنش های هیجانی افراطی شماست.آن ها را تغییر دهید تا در آنچه به راستی اهمیت داردبرنده باشید....در مقابل آنها بایستید!

کتاب"نمی گذارم کسی اعصابم را بهم بریزد"
به قلم"دکتر آلبرت الیس" و "دکتر آرتور لانگ"
ترجمه"شمس الدین حس
آدم ها همیشه نگاهشان در پشت سرشان بدنبال گمشده ای در گذشته است و یا چشمانشان آنقدر دور ها را نگاه میکند و بدنبال پیدا کردن دوست داشتنی های به وقوع پیوسته و آرزویی که آمینش به دل نشسته و رویایی که در آینده بساطش را پهن کرده ،این آدم ها شاید یکدل سیر موهایشان را در تصویر آینه رها نکرده باشند ،فقط مقابلش دویده اند ،البته گاهی آدمها محکومند به دویدن ،آدمها گاهی وسط نقطه ای بدنیا می آیند که برای بوجود آمدن آن هیچ تقصیر یا اشتباهی نداشته اند و همان
«اهل هوا به طور اعم به کسی اطلاق می‌شود که گرفتار یکی از بادها شده‌ است. و بادها تمام قوای مرموز و اثیری و جادویی را ‌گویند که همه جا هستند و مسلط بر نوع بشر. هیچ‌کس و هیچ نیرویی را قدرت مقابله با آنها نیست و آدمیزاد در مقابلشان چنان عاجز و بیچاره است که راهی جز مماشات و قربانی دادن و تسلیم شدن ندارد.» (اهل هوا، غلامحسین ساعدی، صفحه ۲۲)اگر مایل بودید، متن کامل یادداشت را در سایت پیرنگ بخوانید:
انسان‌شناسی فرهنگی مردم جنوب در «اهل هوا»

امیدو
وقتی هادی فضلی گزارش درگیری از نزدیک را می‌داد گفت که نیروهای مقابلشان آرم سازمان منافقین را روی ماشین‌هایشان داشتند و به زبان فارسی همدیگر را صدا می‌کردند.
   تلخ‌تر از خبر آمدن دشمن از مرز تا عمق ۱۵۰ کیلومتری خاک ایران، خبر رویارویی با دختران و پسرانی بود که فارسی حرف می‌زدند. 
   این تلخی با شیرینی حضور مجاهدین عراقی از ذائقه‌ام رفت و به فضلی گفتم: «هادی می‌بینی تقدیر الهی را که ایرانی‌ها در جبهه صدام می‌جنگند و عراقی‌ها در جبهه م
نمی دانم زندگی و دنیا چرا تا این حد غیر قابل پیش بینی اند؟  روز به روز اتفاقات شوکه کننده برایمان می افتد.با این حساب چگونه برای آینده ای نامعلوم برنامه ریزی کرده و پیش رویم؟  مگر می شود؟ 
سراب آینده ای که هرگز رخ نخواهد داد و در عوض چیزهایی رخ خواهد داد که به مغزمان خطور نکرده بود.
این جملات را در شرایطی مینویسم که برطبق برنامه ها، من الان باید در استرس فردا می بودم، فردایی که رسید ولی نه آنطوری که فکرش را میکردیم. فردایی که قرار بود ازمون ۱۸۰
اوایل این هفته میرحسین موسوی با انتشار پیامی به خانواده‌های کشته شدگان اعتراضات اخیر تسلیت گفت و مقابله با اغتشاش‌گران را با ماجرای میدان ژاله تهران در آستانه انقلاب 57 مقایسه کرد. این نامه برای طرفداران تند و تیزش و حتی اصلاح‌طلبان خوشایند نبود. تا جایی که علی مطهری هم از آن انتقاد کرد.
موسوی قریب به ده سال است که در حصر به‌سر می‌برد. حصری که در آن هم می‌شود فعالیت مجازی داشت، هم به سفر رفت، هم پیام و بیانیه فرستاد و یا هرکار دیگری که دوست
#دهانهاى_بسته....
یادم هست که در روزهای قبل از عملیات والفجر ۸ بنا شد از بین بسیجیان برای شرکت در این عملیات نیرو انتخاب کنند. در بین بچه ها شور و هیجانی به پا بود و همه تلاش داشتند تا فرماندهان را برای انتخاب خود راضی کنند.
یادم هست احمد یاری یکی از کم سن [ و ] سال ترین بچه هایی بود که در بین ما حضور داشت؛ هنگامی که فرماندهان او را خواستند و به او گفتند؛ نمى تواند به دلیل سن و سال کمش همراه ما بیایید با خونسردی تمام در مقابلشان ایستاد و گفت: تا شب صب
من اما برترین آدم‌ها را از نگاه خود در دو دسته دیده‌ام. آن قدر که شده بود گاهی می خواستم دنیا را از این کشف غیر تازه‌ام که «اخلاق ورزشی» واقعا وجود دارد، خبر کنم. بله دسته‌ی اول ورزشکاران‌اند. هرچه جلوی ایشان تواضع بورزی، نه تنها ذره‌ای غرور نمی‌گیرند بلکه در کمال تحیّر، در عین قدرت متواضع تر برخورد می‌کنند. بیشترین حس امنیت روحی را -حتی اگر اختلافات عقیدتی زیادی داشته باشیم- زمانی دارم که با دوستان ورزشکارم هستم. در مقابلشان می‌توانی خ
وقتی هادی فضلی گزارش درگیری از
نزدیک را می‌داد گفت که نیروهای مقابلشان آرم سازمان منافقین را روی ماشین‌هایشان
داشتند و به زبان فارسی همدیگر را صدا می‌کردند.

تلخ‌تر از خبر آمدن دشمن از مرز تا عمق ۱۵۰
کیلومتری خاک ایران، خبر رویارویی با دختران و پسرانی بود که فارسی حرف می‌زدند.

این تلخی با شیرینی حضور
مجاهدین عراقی از ذائقه‌ام رفت و به فضلی گفتم: «هادی می‌بینی تقدیر الهی را که ایرانی‌ها
در جبهه صدام می‌جنگند و عراقی‌ها در جبهه م
در آزمایشی توسط spivey و همکارانش ، حرکات چشم شرکت کنندگان کم شنوایی هنگامی که موضوعات نمایش داده شده در مقابلشان دستکاری میشد، تعقیب شد. صفحه نمایش ممکن بود شامل یک سیب تنها بر روی یک حوله باشد (که در آن فرد فقط یک مرجع قابل دسترس برای سیب داشت) یا دو سیب که یکی از آنها یر روی حوله بود (که در آن فرد دو مرجع قابل دسترس برای سیب داشت). صفحه نمایش همیشه شامل یک حوله خالی و یک جعبه خالی نیز بود (این آزمایش در فصل 4 مورد بحث قرار گرفت).
اطلاعات حرکت چشم نش

مشاوره ازدواج:۱-تصمیم بر پایه عقل و منطق
۲-توجه به مسائلی که خود افراد آن را مهم نمی دانند
۳-تعیین آمادگی ازدواج و بلوغ فکری
بلوغ فکری و آمادگی برای ازدواج با بلوغ جسمی که برای تمام افراد در
یک بازه زمانی مشخص اتفاق می افتد کاملا متفاوت بوده و برای افراد
مختلف فرق می کند.ممکن است چند سال از بلوغ جسمی یک دختر یا پسر
گذشته باشد اما هنوز به بلوغ فکری کامل نرسیده باشد و توانایی تشکیل زندگی
و اداره آن را نداشته باشد.یکی دیگر از دلایل اهمیت مشا

مشاوره ازدواج:۱-تصمیم بر پایه عقل و منطق
۲-توجه به مسائلی که خود افراد آن را مهم نمی دانند
۳-تعیین آمادگی ازدواج و بلوغ فکری
بلوغ فکری و آمادگی برای ازدواج با بلوغ جسمی که برای تمام افراد در
یک بازه زمانی مشخص اتفاق می افتد کاملا متفاوت بوده و برای افراد
مختلف فرق می کند.ممکن است چند سال از بلوغ جسمی یک دختر یا پسر
گذشته باشد اما هنوز به بلوغ فکری کامل نرسیده باشد و توانایی تشکیل زندگی
و اداره آن را نداشته باشد.یکی دیگر از دلایل اهمیت مشا
معرفی 5 ریمل از بهترین ریمل های قیمت مناسب
پایه اصلی آرایش ریمل هست و جذابیت زیادی به چشم خواهد داد، مردها از طریق چشم‌ها شیفته طرف مقابلشان می‌شوند و در اولین برخورد چشمان یکدیگر را می‌بینیم. خوب چه‌بهتر که مژه‌های جذاب و زیباتری داشته باشیم.
1-ریمل ایزادورا سری Big Bold
ریمل حجم دهنده وبلند کننده ریمل ایزادورا سری Big Bold جذابیت ویژه‌ای به مژه‌های شما می‌دهد که حس حسادت را در بین اطرافیان شما برانگیخته می‌کند. ریمل ایزادورا Big Bold مژه‌های ش
۱. نمی دانم آن همه وضوحی که خوابم داشت حیرت انگیزتر بود یا نهایت زیبایی و آرامش و صمیمیت چهره ی زلال «او» یا این که هر چه فکر می کردم بخشهایی از زندگی را، که در جای گمشده ای از خوابم اتفاق افتاده بود، به خاطر نمی آوردم یا پیوند عجیب این خواب به آن دعای نیمه شبانه ی دوستم که آن قدر ساده و صمیمی با همه وجودش به زبان آورده بود! هر چه بود، دلم می خواست می توانستم آن چهره زلال را با آن لبخند قشنگ و آن همه عشق و آرامش، در دنیای واقعی ببینم. دلم می خواست م
۱. نمی دانم آن همه وضوحی که خوابم داشت حیرت انگیزتر بود یا نهایت زیبایی و آرامش و صمیمیت چهره ی زلال «او» یا این که هر چه فکر می کردم بخشهایی از زندگی را، که در جای گمشده ای از خوابم اتفاق افتاده بود، به خاطر نمی آوردم یا پیوند عجیب این خواب به آن دعای نیمه شبانه ی دوستم که آن قدر ساده و صمیمی با همه وجودش به زبان آورده بود! هر چه بود، دلم می خواست می توانستم آن چهره زلال را با آن لبخند قشنگ و آن همه عشق و آرامش، در دنیای واقعی ببینم. دلم می خواست م
یک زوج خوشبخت، کارهای عجیب و غریبی انجام نمیدهند.شاید بسیاری فکر کنند، زوج های خوشبخت دارای عشقی افسانه ای هستند،یا اینکه همسرانشان با دیگر انسان فرق دارند.اما باید بدانید که به هیچ وجه اینگونه نیست.در ابتدا بهتر است ملاک های یک ازدواج موفق را بدانید.سپس با رعایت یک سری نکات ساده و انجام کارهای لذت بخش کوچک، میتوانید تبدیل به یک زوج خوشبخت شوید.کدام نکات؟؟؟با بخدانید همراه باشید تا دلخوشی های کوچک زوج های خوشبخت آشنا شوید:
خصوصیات یک زوج خ
یک موجود زنده همیشه باید از خودش محافظت کند. ما به عنوان موجوداتی که حرف می‌زنیم در معرض آسیب‌های بیشتری قرار داریم. وقتی شما از پوشیدن لباس مورد علاقه‌تان صرف نظر می‌کنید تا چرند و پرندهای فامیل را نشنوید در واقع دارید از خود و روانتان محافظت می‌کنید. البته گاهی همه‌ی دنیا و حرف‌هایشان به چپ شماست و لباس مورد نظر را می‌پوشید و گور پدر هر کس که خوشش نیاید. شاید جالب باشد که بدانید انسان‌ها هم کمین و یکدیگر را شکار می‌کنند و سپس می‌خور
این جمله که "تعرف الاشیاء باضدادها" خیلی ملموس است. اینکه اشیا با نقطه مقابلشان شناخته میشوند حقیقت دارد. نه تنها اشیا بلکه هر چیزی در این دنیا این خصلت را دارد؛ حتی کتاب. امسال به طور اتفاقی دو کتاب را با فاصله نزدیکی از هم خواندم. اولی خیلی دوست داشتنی و شیرین و خواندنی بود ولی دومی نه تنها هیچ کدام از اینها نبود بلکه افتضاح بود و دقیقا بعد از خواندن کتاب دوم زیبایی و شاهکار بودن کتاب اول برایم مشخص شد. «من زنده ام» کتاب اولی بود که خواندم و ه
این جمله که "تعرف الاشیاء باضدادها" خیلی ملموس است. اینکه اشیا با نقطه مقابلشان شناخته میشوند حقیقت دارد. نه تنها اشیا بلکه هر چیزی در این دنیا این خصلت را دارد؛ حتی کتاب. امسال به طور اتفاقی دو کتاب را با فاصله نزدیکی از هم خواندم. اولی خیلی دوست داشتنی و شیرین و خواندنی بود ولی دومی نه تنها هیچ کدام از اینها نبود بلکه افتضاح بود و دقیقا بعد از خواندن کتاب دوم زیبایی و شاهکار بودن کتاب اول برایم مشخص شد. «من زنده امخا» کتاب اولی بود که خواندم و
نمی دانم از کجای دنیایم بگویم!؟ از مردمان خسته ناراضی یا پولدارهای از خود راضی؟ از یه عده جماعت روشن فکر یا یه عده مردم دو رو ؟ از کجا از کدوم دسته از کدوم جماعت؟ ما کی هستیم واقعا؟؟؟ امروز از این حرف و حدیث به سخن می گوییم و فردا حرف دیگه ای میزنیم! امروز سود می کنیم و خداراشکر می کنیم فردا ضرر می کنیم زمین و آسمان خدا را زیر سوال میبریم.نمیدانم واقعا چه مردمی هستیم و چرا حرفی که میزنیم پای حرفمان نمی مانیم.پنج شنبه سخنرانی فرد مهم کشور رهبر

کتاب حاج قاسم : قاسم باشی و قاسمی زندگی کنی می شوی عزیز هم دنیا و هم آخرت…

کتاب حاج قاسمنویسنده: نرجس شکوریان فردانتشارات: عهد مانا
بریده کتاب(۱):
✅ یک ویژگی هست که خاص شهداست؛ زنده اند … ما را مشاهده می‌ کنند…همین هم می شود کلید قفل رمز آلودی که فقط مسلمانان می‌ فهمندش!
حاج قاسم و یاران شهید امام زمان عجل‌الله تعالی فرج الشریف نظاره‌ گر کارهای ما هستند. چه کاری؟ چگونه؟ چرا؟…⁉️⁉️
و چقدر دلشان می‌ خواهد که ما هم، مثل خودشان زندگی‌ م
حرف برای گفتن زیاده ولی خستگی بیش از حد امروزم همین الان خواب رو به چشمام آورده و طبیعتا مغز به خوبی کار نمی کنه و نوشته اون قدری که باید پخته نمیشه(حالا می دونید که قبلا ها از پختگی زیاد بی شباهت به ته دیگ نبود.)
+کاملا اتفاقی امروز اتفاقی یک وب دیدم به قلم یک جوون که در مورد خواستگاری هاش نوشته بود.. خیلی برام جالب اومد و بعد سرچ کردم دیدم خیلی وب نویس ها خاطرات خواستگاری ها و یا خواستگارهاشونو می نویسند و البته امیدوار شدم وقتی دیدم که غالبا
حرف برای گفتن زیاده ولی خستگی بیش از حد امروزم همین الان خواب رو به چشمام آورده و طبیعتا مغز به خوبی کار نمی کنه و نوشته اون قدری که باید پخته نمیشه(حالا می دونید که قبلا ها از پختگی زیاد بی شباهت به ته دیگ نبود.)
+کاملا اتفاقی امروز اتفاقی یک وب دیدم به قلم یک جوون که در مورد خواستگاری هاش نوشته بود.. خیلی برام جالب اومد و بعد سرچ کردم دیدم خیلی وب نویس ها خاطرات خواستگاری ها و یا خواستگارهاشونو می نویسند و البته امیدوار شدم وقتی دیدم که غالبا
#طوطیهای_تازه_وارد  و  سرپرستان_مبتدی
#بخش_دو
#چوب_سوهانی نباید بطور دائم زیر پاهای پرنده باشد. چون پرنده با تماس با آن دچار نازکی پوست و پادردِ شدید میشود که درمان پادرد، زمانبر و آزار دهنده است. باید چوب سوهانی را یک گوشهُ قفسش گذاشت تا خودش اگر خواست ازآن استفاده کند. پرندهها خودشان تشخیص دارند.
از چوبهای مجاز و غیرسمّی استفاده کنید. ولی برای جلوگیری از انتقال بیماریهای طبیعتِ آزاد؛  یا پانزده دقیقه چوب را بجوشانید، یا پوستشان را جدا کنی
سه‌شنبه ۱۳/۱۲/۹۸
هرچند زن شاغل به شمار می‌روم؛ اما هیچگاه لبه مرز فنا کار نکرده‌ام و هیچگاه مجبور نبوده‌ام برای تکه نانی و سر‍پناهی بجنگم. این نه افتخار دارد نه سرشکستگی هرچند این را به تجربه فهمیده‌ام که تا لنگ پول نباشی توی کسب و کارت همه وجودت را وسط نمی‌گذاری!
این روزها که به جستجوی حریصانه عافیت دچارم از زنانی که بار معیشت را تنها به دوش می‌کشند خجالت می‌کشم و تحسینشان می‌کنم. در کل فهمیده‌ام که شوهر خیلی چیز مفیدی است بخصوص برای
دوستت دارم(از سری داستان های کتاب مترسک های دیوانه)
نویسنده :محمّد رازانی

می شنوم اما خودم را می زنم به آن راهی که هرکس نمی خواهد جواب بدهد آنجا می رود. می بینم اما به او می گویم:«کورم ؛ مگر نمی بینی؟» کم نمی آورد. در مقابل حرفم می گوید:«می بینم. می بینم که دو چشم داری که وسعت دریا در مقابلشان گدایی می کند. چشم هایت شده اند آیینه روحت و قلبت.» می گویم:«قلب ندارم. حرف مفت است...» اما بحث کردن با این دختر بی فایده است. در دلم این را به او می گویم اما
زمانی که قصد چک کردن گوشی تلفن همراه همسر خود را دارید ، احتمالا به دنبال چیزی هستید و هیچ گاه بدون هدفی این کار را انجام نمی دهید . در حقیقت مطالعات نشان می دهد که 34 درصد از خانم ها و 62 درصد از آقایان هر چند وقت یک بار گوشی همسر خود را چک می کنند یا تمایل
به انجام این کار دارند و دلیل این کار نیز حسادت نیست. شاید دلایل روانشناسانه عمیق تری برای این کار وجود دارد که باعث می شود همسرتان گوشی شما را چک کند که در این بخش از چفچفک به چند مورد از آن ها ا
دوستت دارم(از سری داستان های کتاب مترسک های دیوانه)
نویسنده :محمّد رازانی

می شنوم اما خودم را می زنم به آن راهی که هرکس نمی خواهد جواب بدهد آنجا می رود. می بینم اما به او می گویم:«کورم ؛ مگر نمی بینی؟» کم نمی آورد. در مقابل حرفم می گوید:«می بینم. می بینم که دو چشم داری که وسعت دریا در مقابلشان گدایی می کند. چشم هایت شده اند آیینه روحت و قلبت.» می گویم:«قلب ندارم. حرف مفت است...» اما بحث کردن با این دختر بی فایده است. در دلم این را به او می گویم اما
زمانی که قصد چک کردن گوشی تلفن همراه همسر خود را دارید ، احتمالا به دنبال چیزی هستید و هیچ گاه بدون هدفی این کار را انجام نمی دهید . در حقیقت مطالعات نشان می دهد که 34 درصد از خانم ها و 62 درصد از آقایان هر چند وقت یک بار گوشی همسر خود را چک می کنند یا تمایل
به انجام این کار دارند و دلیل این کار نیز حسادت نیست. شاید دلایل روانشناسانه عمیق تری برای این کار وجود دارد که باعث می شود همسرتان گوشی شما را چک کند که در این بخش از چفچفک به چند مورد از آن ها ا
این روزها که روزهای شهادت حضرت امیر و شبهای قدر است، بهترین فرصت برای اندیشیدن در اندیشه های نخستین #شهید_عدالت است. فرصتی برای خواندن نهج‌البلاغه و اندیشیدن در کلام حضرت امیر.
خدا نکند از همان کسانی باشیم که خون به دل امامشان کردند و نفرین امام نصیبشان شد. نکند قرآن به سر بگیریم و بعد روی طاقچه یا داخل کمد بگذاریم تا سال بعد و شب قدر بعد. نکند قرآنی که امشب به سر می‌گیریم همان قرآنی باشد که بر سر نیزه ها رفت و موجب تنهایی قرآن زنده شد.
نکند رو
ارتباط با افراد خودشیفته

8 نشانه در ارتباط با افراد خودشیفته
لازم است در ارتباط با افراد خودشیفته به این 8 نشانه توجه کنید.

آن ها مرتبا شما را تهدید می کنند.
اگر پارتنز شما هر از گاهی شما را تهدید می کند که “من شما را ترک می کنم و هرگز بر نمی گردم.” یا “من رو تنها بگذار، من به تو نیازی ندارم.” و تهدید هایی از این قبیل، بدانید که به احتمال زیاد در رابطه با یک شخص خود شیفته باشید.

شما را دائما مقصر می دانند.
اگر اتفاق ناخوشایندی میان شما رخ د
خوش بحال کسی که آزاد و بی‌غم است و به احدی بدهکاری ندارد، حتی خودش، حتی غریبه‌ها و آشناهای خیلی خیلی دور. وارد بدهکاری به جهان و موجوداتش نمی‌شوم که بحث را بیخود تئوری و تخیلی نکنم. 
اینجا از یکنفر صحبت میکنم، با حساب خودم از دو نفر. یکعدد هم‌دوره‌ی دانشگاه به نام اعظم که مختصات زمانی مکانی شهری کشوری اقتصادی خانوادگیش به من بسیار نزدیک است. این نه که تصور کنید چنین نزدبکی‌ای فقط موقتی و در مقطع خاصی از زندگی بوده. خیر. از زمان کنکور کارشن
مورد استثنا (تبعیض)
یکی از مشکلات جامعه ما تبعیض و ویژه خواری و استثنائات خواهی های نارواست.
فراقانونی رفتار کردن بدترین ستم در حق مردم است.
اگر بارها برای خودمان در ماجراهایی استثناقایل شدیم بدانیم که آمادگی زیادی برای ستمگری داریم.
ستم فقط این نیست که زیر گوش کسی بزنیم. یا تصرف و تعرض مشهود در مال و جان و ناموس کسی داشته باشیم. بلکه آن است که برای خود حقوقی بسازیم که دیگران نتوانند بحقشان برسند و امکان هر حقی را از دیگران سلب کنیم.
بارها دید

هیچ کس منکر این نیست که ازدواج خوب است اما اول باید تکلیفتان با خودتان معلوم باشد که اصلا برای چی  دارید ازدواج می کنید؟ نگویید ازدواج کردن دلیل نمی خواهد. اگر شما خدایی نکرده در نا خوداگاه قصد بی منطقی برای ازدواج داشته باشید ممکن است بعدا دچار مشکلاتی شوید که حل کردنش به فکر هیچ عاقلی نرسد. پس حواستان را جمع کنید!

1. شورش علیه والدین

خیلی ها به خاطر این ازدواج می کنند که به خانلطفاوادهایشان دهن کجی کرده باشند. در این ازدواج ها فکر و ذکر
باسمه تعالی

تحلیل پدیده‌ی
استعمار و استثمار نوین، ابتدا نیازمند یک بررسی تاریخی می‌باشد.
تاریخ، به طور خلاصه نشان می‌دهد که در گذشته
یک استعمارگر (به عنوان مثال یک کشور اروپایی) اولاً به هدف مدّنظر خود (به عنوان
مثال یک کشور آفریقایی) تهاجم نظامی می‌کرد؛ ثانیاً
علاوه بر کشور مورد تخاصم (کشور آفریقایی)، تلفات انسانی و هزینه‌های
کلان به کشور متخاصم (کشور اروپایی) وارد می‌شد. اصلی‌ترین
نتیجه‌ی این لشکرکشی، سیطره بر منابع آن کشور
بود.
در خانه های  کوچک امروزی، عوامل موثر بر چیدمان از اهمیت به سزایی برخوردار است. دکوراسیون منزل باید به گونه ای باشد که فضا وسیع تر به نظر بیاید و در خانه احساس آرامش و شادی جاری باشد آرت کانر به شما در طراحی فضا کمک خواهد نمود .برای مشاوره و طراحی در زمینه چیدمان منزل با فضای کم لطفا تماس بگیرید.
چیدمان خونه کوچک
نحوه چیدمان فضاهای کوچک، انتخاب وسایل، رنگ انتخابی و وضعیت نور پردازی باید به گونه ای باشد که خانه دل بازتر و شادتر به چشم بیاید.
هر
اگر شخص جدید وارد زندگیتان شده و شما نمی دانید او واقعا شما را دوست دارد یا فقط از روی هوس به شما نظر دارد با دانستن زبان بدن می توانید تفاوت بین عشق و هوس را تشخیص دهید.
نکاتی برای تشخیص عشق و هوس با دقت در رفتار
تشخیص عشق و هوس و شناخت عشق واقعی در یک نگاه شاید به نظر مشکل و غیر ممکن باشد اما باید بدانید که برخی حرکات و نگاهها نشانه هایی واضح برای تشخیص عشق و هوس هستند.
تشخیص عشق و هوس از روی زبان بدن
عشق واقعی چیست؟
عشق با بدبینی و سوء ظن همر
کدام دوستی ها واقعا به ازدواج ختم می شود؟
اگر قصد ازدواج داری بیا خواستگاری...
گاهی برای برخی افراد پیش می آید که درگیر یک رابطه عاطفی می شوند. در
دانشگاه یا محل کار و یا هر جای دیگری با یک نگاه عاشق می شوند و تا جایی
پیش می روند که دختر و پسر گمان می کنند عشق اول و آخر یکدیگر هستند و با
هم عهد می بندند که با هم ازدواج کنند اما سالها می گذرد و خبری از
خواستگاری نیست... گاهی برای برخی سوالات مبهمی ایجاد می شود که
آیا واقعا عشق در یک نگاه ایجاد می ش
تاثیرات جوز هندی در روغن خراطین بر روی بدن
مطمئنا تا به امروز از جوزهندی و روغن خراطین شنیده اید ، هم مطلب خواندید و هم بدون شک از آن ها استفاده کرده اید . اما آیا از ترکیب این دو با هم استفاده کرده اید ؟ یا اصلا به آن فکر کرده اید که اگر این دو ماده ی قوی و ارزشمند را بخواهید با هم ترکیب کنید چه اثر شگفت انگیز و معجزه آوری برای سلامتی و زندگی بهتر شما خلق می کنند . در این مقاله با ما همراه باشید تا از تاثیرات شگفت انگیز جوز هندی در روغن خراطین اطل
البته قبل از غروب بی آرامی درون ورودی ائل گلی و کنار پارکینگ خودروها، همان جا که استخر بزرگ این پارک کم کم رخساره نمایی می کند، پیرمرد ویلون زنی هر روز مبتلا نواختن است و برای استماع یک دل سفر صدای دلنشین موسیقی نیازی به انتظار برای پیوستن شب ازاله. البته پارک ولی عصر تبریز غصه درون برخی روزها قبل از غروب محل برگزاری کنسرت خیابانی است، اما حقیقی ترین اجراهای خیابانی با آغاز شب در این قریه شنوایی نوازی می نرم. اجرای خیابانی متعدد در پیاده گذ
طلاق نباید یک اتفاق تعجب برانگیز باشد. طلاق ممکن است در هر ارتباطی ایجاد شود و معمولا زمانی که زوجین با مشکلاتی مواجه می شوند نشانه هایی با خود بهمراه دارد.. در اینجا نشانه هایی از وقوع طلاق در آینده ای نزدیک، آورده شده است.

در منابع مختلف و به گفته ی روانشناسان متعدد باید در امر طلاق، بالغانه رفتار کرد. در موارد کمی هر دوی طرفین بطور همزمان به یک تصمیم مشترک برای طلاق می رسند. گاها، یکی از زوجین، شاید آن فردی که آستانه درد پایین تری دارد، به ا
طلاق نباید یک اتفاق تعجب برانگیز باشد. طلاق ممکن است در هر ارتباطی ایجاد شود و معمولا زمانی که زوجین با مشکلاتی مواجه می شوند نشانه هایی با خود بهمراه دارد.. در اینجا نشانه هایی از وقوع طلاق در آینده ای نزدیک، آورده شده است.

در منابع مختلف و به گفته ی روانشناسان متعدد باید در امر طلاق، بالغانه رفتار کرد. در موارد کمی هر دوی طرفین بطور همزمان به یک تصمیم مشترک برای طلاق می رسند. گاها، یکی از زوجین، شاید آن فردی که آستانه درد پایین تری دارد، به ا
مطالعات می خوانم. وسطهایش گاهی داد میزنم و با کتاب بحث و جدل می کنم. به آن درس های ازدواج و خانواده که می رسم، نمی دانم از تلاش سخیف کتاب برای جادادن اعتقادات مسخره اش داد بزنم یا بخندم یا آه بکشم.
ده جا تلاش کرده بگوید زن باید در خانه بنشیند و شوهرداری و بچه داری کند و اگر نتواند این ها را خوب انجام بدهد، تقصیر خودش است که رفته کار کرده یا فعالیت اجتماعی داشته :|
"مهم ترین عوامل ناسازگاری مرد و زن: گاهی بین نقش هایی که فرد باید ایفا کند تعارض بوجو
دوازده انگیزه غلط برای ازدواج 
12 انگیزه غلط برای ازدواج
دسته : مطالب جالب و زیبا
متاسفانه %80 ازدواجها از انگیزه های غلط و خود خواهانهنشات میگیرند توجه کنید:
1- فشار اطرافیان: تـاثیراتی است که دوستان،خانواده،جـامـعـه و حتی عقاید شما بر شما تحـــمیـــل مـی کنند.پیامی که مضمون آن اینچنین است: "تو باید در یک رابـطه بـا جــنس مخــــالف خود باشی و یا حتما ازدواج کنی، اگر رابــطه نداشته باشی و یا ازدواج نکرده باشی حتما عیبی در تـو وجــود دارد." در
عاشقانه ترین جشن ولنتاین در هتل رفاه مشهد
چکیده مطلب
روز ولنتاین یک روز ویژه برای افراد عاشق می‌باشد.عشاق در این روز قصد دارند عشق و علاقه خود را به شیوه دیگری به فرد مورد نظر خود نشان بدهند.به همین دلیل این روز برای خیلی از افراد بسیار مهم است.همچنین بسیاری از افراد همواره به این فکرند تا در این روز، بهترین هدیه را به یکدیگر بدهند و بهترین جشن روز ولنتاین را تدارک ببینند.مسافر سلام در این مقاله می‌خواهد عاشقانه ترین جشن ولنتاین در هتل رفاه
در پرده اول فضای اورژانس بیمارستان و انتظار خسته کننده و از طرفی بیگانگی نوجوان از خانواده مشهود است ؛ پسری که با هیجان و ولع سرگرم چت و گوشی و آنطرف تر دختری تنها و ناگهان نوجوانی که با خوردن قرص تحت تأثیر کنترل گری ها و یا سخت گیری والدین ، دست به خود کشی زده است ، همه حکایت از گسست دو نسل دیروز و امروز دارد.
نسلی که پایبند سنت ها و هنجارهای اجتماعی است و در مقابل نسلی که بیگانه از گذشته در جستجوی هویت جدید است .
گلنار نماد یک نوجوان سر به هوا و
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت

1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش -  دریافت کد

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله ۱۹۳ | بی‌جواب نمی‌گذاریم
 برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. دریافت «خط حزب‌الله» نسخه‌ی مطالعه | دریافت نسخه‌ی چاپ

اگر حزب‌الله نبود

منبع صوت به همراه کد و موارد بیشت
موانع ازدواج‏ از نظر آیت الله مظاهری
1- بهانه گیری ها
اولین مانعى که در ازدواج هست و روز به روز هم رو به ازدیاد است بهانه گیری هایى است که از طرف دختر، از طرف پسر و یا پدر و مادر دختر و پسر پیش می آید. گاهى این بهانه گیری ها منجر می شود که دختر سى سال داشته اما ازدواج نکرده باشد. پسر چهل سال داشته اما ازدواج نکرده باشد. وقتى به او می گویند چرا شوهر نکردى؟ چرا زن نگرفتى؟ می گوید همسر خوب پیدا نکردم.چیزى که باید همه ما به آن توجه داشته باشیم این است ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت آشپزی پریسا